Vyhledávání dovolené ve Francouzské Polynésii

Manava Beach Resort & Spa

Manava Beach Resort & Spa

Manava Beach Resort & Spa

5.11. - 14.11.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
 
114 839 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Francouzské Polynésii v letovisku Moorea, Manava Beach Resort, v ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od neděle 5. listopadu do úterý 14. listopadu 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 34 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Manava Beach Resort & Spa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 114839,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francouzské Polynésii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francouzská Polynésie hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.

Stravování

- v ceně: americká snídaně - lze za příplatek: polopenze, plná penze (vše formou servírovaného menu) - restaurace a bary: hvězdiček restaurace „Mahanaï“ hvězdiček lounge bar „Le Matiehani“ hvězdiček bar u bazénu „Autera´a“

Vybavení a služby

- zdarma: bazén, plážové sporty, některé vodní sporty (kajaking, šlapadla), hračky pro děti, šnochlování - za poplatek: wellness centrum (sauna, pára, jacuzzi, masáže a další procedury), vodní sporty, potápěčské centrum, akvárium v lobby hotelu - zábava a animace: animační tým - další: prádelna a čistírna, obchůdky, možnosti výletů, půjčovna kol/motorek/aut, směnárna

Ubytování

- celková kapacita: celkem 92 pokojů a bungalovů - základní vybavení: individuálně ovladatelná klimatizace, telefon, satelitní TV, trezor, wi-fi, koutek na přípravu kávy a čaje, žehlící prkno, minibar, balkon nebo terasa - kategorie: hvězdiček 22x garden view hvězdiček 6x garden view duplex hvězdiček 28x premium garden pool bungalow hvězdiček 8x beach bungalow hvězdiček 10x overwater bungalow hvězdiček 18x premium overwater bungalow

Kapacita pokojů

Max. počet osob na pokoji: 2 dosp. os. v pokoji typu garden.

Manava Beach Resort & Spa - Manava Beach Resort & Spa

Manava Beach Resort & Spa

7.11. - 23.11.2023
Polopenze
✈ Praha, Vídeň

 
 
154 979 Kč

Dovolená Francouzská Polynésie 2023 v lokalitě Moorea, Manava Beach Resort, v Manava Beach Resort & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 17 dní, 16 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 7. listopad 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 23. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 36 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 154979,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francouzská Polynésie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francouzská Polynésie hotel, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.

Manava Beach Resort & Spa - Manava Beach Resort & Spa

Manava Beach Resort & Spa

8.11. - 20.11.2023
Plná penze
✈ Praha, Vídeň

 
 
132 248 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Francouzské Polynésii v letovisku Moorea, Manava Beach Resort, v ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od středy 8. listopadu do pondělí 20. listopadu 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 37 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Manava Beach Resort & Spa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 132248,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francouzské Polynésii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francouzská Polynésie hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.

Manava Beach Resort & Spa - Manava Beach Resort & Spa

Manava Beach Resort & Spa

9.11. - 18.11.2023
Plná penze
✈ Praha, Vídeň

 
 
109 975 Kč

Dovolená Francouzská Polynésie 2023 v lokalitě Moorea, Manava Beach Resort, v Manava Beach Resort & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 9. listopad 2023 a návratem/příjezdem: sobota 18. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 38 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 109975,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francouzská Polynésie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francouzská Polynésie hotel, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.

Manava Beach Resort & Spa - Manava Beach Resort & Spa

Manava Beach Resort & Spa

16.11. - 27.11.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
 
128 279 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Francouzské Polynésii v letovisku Moorea, Manava Beach Resort, v ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 16. listopadu do pondělí 27. listopadu 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 45 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Manava Beach Resort & Spa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 128279,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francouzské Polynésii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francouzská Polynésie hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.

Manava Beach Resort & Spa - Manava Beach Resort & Spa

Manava Beach Resort & Spa

17.11. - 26.11.2023
Polopenze
✈ Praha, Vídeň

 
 
100 632 Kč

Dovolená Francouzská Polynésie 2023 v lokalitě Moorea, Manava Beach Resort, v Manava Beach Resort & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 17. listopad 2023 a návratem/příjezdem: neděle 26. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 46 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 100632,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francouzská Polynésie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francouzská Polynésie hotel, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.

Manava Beach Resort & Spa - Manava Beach Resort & Spa

Manava Beach Resort & Spa

19.11. - 30.11.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
 
128 279 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Francouzské Polynésii v letovisku Moorea, Manava Beach Resort, v ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od neděle 19. listopadu do čtvrtka 30. listopadu 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 48 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Manava Beach Resort & Spa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 128279,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francouzské Polynésii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francouzská Polynésie hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.

Manava Beach Resort & Spa - Manava Beach Resort & Spa

Manava Beach Resort & Spa

19.11. - 30.11.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
112 769 Kč

Dovolená Francouzská Polynésie 2023 v lokalitě Moorea, Manava Beach Resort, v Manava Beach Resort & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 19. listopad 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 30. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 48 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 112769,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francouzská Polynésie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francouzská Polynésie hotel, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.

Manava Beach Resort & Spa

Manava Beach Resort & Spa

19.11. - 28.11.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
 
114 719 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Francouzské Polynésii v letovisku Moorea, Manava Beach Resort, v ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od neděle 19. listopadu do úterý 28. listopadu 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 48 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Manava Beach Resort & Spa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 114719,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francouzské Polynésii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francouzská Polynésie hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.

Manava Beach Resort & Spa

Manava Beach Resort & Spa

20.11. - 2.12.2023
Polopenze
✈ Praha, Vídeň

 
 
118 901 Kč

Dovolená Francouzská Polynésie 2023 v lokalitě Moorea, Manava Beach Resort, v Manava Beach Resort & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 20. listopad 2023 a návratem/příjezdem: sobota 2. prosinec 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 49 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 118901,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francouzská Polynésie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francouzská Polynésie hotel, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.

Všechny termíny

Na této stránce naleznete: Manava Beach Resort & Spa ve Francouzské Polynésii v letovisku Moorea - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Manava Beach Resort & Spa se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování ve Francouzské Polynésii v letovisku Moorea. Dovolená Manava Beach Resort & Spa - Francouzská Polynésie 2023/2024. Manava Beach Resort & Spa.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Francouzské Polynésii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Francouzské Polynésii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Francouzské Polynésii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Francouzské Polynésii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Francouzské Polynésii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Francouzská Polynésie 2023, Francouzská Polynésie Invia, Francouzská Polynésie Last Minute, Francouzská Polynésie dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Dovolena-polynesie.cz 2023, všechna práva vyhrazena.